Receptioniste/Hostess in Rotterdam

Wat ga jij doen?

De Hospitality medewerkers van Sodexo zetten net dat stapje extra als het gaat om gastvrijheid bij onze klanten. 
Het doel van onze service: onze klant en haar gasten en medewerkers elke dag meer comfort en kwaliteit bieden.

Als Host(ess) ben je het eerste en het laatste aanspreekpunt voor bezoekers en gebruikers van het pand en daarmee hét visitekaartje van het bedrijf en ben je flexibel inzetbaar voor werkzaamheden in de receptie, aan de telefoon of het begeleiden van interne meetings. Het betreft een dynamische functie in een hippe, eigentijdse kantooromgeving. Als Host(ess) heb je te maken met huurders/gebruikers van meerdere bedrijven waarbij oprechte gastvrijheid een must is. Wij als Sodexo zijn het eerste wat de gasten zien en het laatste als we weggaan. Samen met het catering team zorgen wij voor de ultieme customer journey waarbij het onze pandbewoners aan niks ontbreekt. De locatie is prima bereikbaar middels het OV.\
Jouw takenpakket als receptioniste bestaat o.a. uit:

  • Het gastvrij ontvangen van gasten;
  • Het begeleiden van gasten bij vergaderingen;
  • Het uitgeven van bezoekerspassen;
  • Het aanmelden van de gasten;
  • Het aannemen van de telefoon;
  • Het beantwoorden van vragen van bezoekers en medewerkers van de klant.

Wat neem je mee?
Wij zijn op zoek naar een kandidaat die beschikt over minimaal MBO werk- en denkniveau, met minimaal 2 jaar werkervaring in een soortgelijke functie. Tevens voldoe je aan onderstaand profiel:

  • Je beschikt over een uitstekende communicatieve, contactuele en dienstverlenende instelling;
  • Voor jou is hospitality je tweede natuur;
  • Je hebt een goede mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse taal (Algemeen Nederlands) en basis beheersing van de Engelse taal;
  • Je beheerst MS Office en kunt werken in/met Facilitair gerelateerde IT systemen;
  • Je bent representatief, zelfstandig, flexibel en in het bezit van een hands-on mentaliteit;
  • Daarnaast ben je in het bezit van proactieve werkhouding, stressbestendig en een echte teamplayer.

Wat bieden wij?

  • Contract voor 32 - 38 uur per week; 
  • Werktijden tussen 07.00-19.00 uur;
  • Een goed salaris volgens de cao voor contractcatering;
  • Reiskostenregeling conform cao;
  • 25 vakantiedagen per jaar op basis van 38-urige werkweek
  • Een pensioenregeling;
  • Zorgverzekering met korting? Ook dat bieden wij;
  • Ontwikkeling vinden we belangrijk daarom heb je toegang tot diverse trainingen en de mogelijkheid om relevante certificaten te behalen;
  • Een dagelijks goed verzorgde lunch in jouw eigen bedrijfsrestaurant zorgt dat je elke dag weer kan excelleren.

Een (online)screening kan onderdeel uitmaken van het sollicitatieproces.
Sodexo zet zich in voor diversiteit. Deze functie staat open voor alle sollicitanten ongeacht afkomst, leeftijd, geslacht, fysieke bekwaamheid, religie of seksuele geaardheid.
 

Sodexo staat voor Quality of Life!

Dit betekent dat we elke dag een stap meer doen dan de verwachte services. Dit doen we om mensen het beste uit zichzelf te laten halen zodat zij kunnen uitblinken.
Je komt naar je werk om iedere dag beter te worden en meer toegevoegde waarde te hebben. Dit doe je in een team dat samenwerkt en open met elkaar communiceert.
Doordat je positief bent en je doelen steeds bijstelt via onder meer continue feedback en je overtuiging dat je een situatie steeds verder kunt verbeteren, zijn je resultaten vandaag beter dan gisteren.
Hierdoor zal dat wat je morgen doet, ook beter zijn dan wat je vandaag doet. Dit komt doordat je elke dag opstaat met het besef waarom je naar je werk komt. Om mensen het beste uit zichzelf te laten halen zodat zij kunnen uitblinken.

Is dit ook jouw eerste drijfveer en kun je hierin van toegevoegde waarde zijn voor ons? Dan ben jij geknipt voor Sodexo!

Vacaturekenmerken