Meewerkend Voorman-/Vrouw Schoonmaak in Leiden, nu met €1000 teken- & retentiebonus!

Wat ga je doen?

Samen met je collega’s ben je verantwoordelijk voor een correcte invulling en uitvoering van het schoonmaakcontract op de locatie. Je geeft instructies en aanwijzingen aan de schoonmaakmedewerkers en controleert de kwaliteit en bewaakt de voortgang van diensttijden. Je zorgt ervoor dat het werk op de best mogelijke wijze wordt uitgevoerd, volgens een goede planning en met de hoogste kwaliteit als resultaat. Tevens zie je toe op een juist en efficiënt gebruik van schoonmaakmiddelen en loop je logboekcontroles. Daarnaast voer je operationele schoonmaakwerkzaamheden uit.
In deze functie functie wordt je aangestuurd door Supervisors. 

Wat neem je mee?

Wij zijn op zoek naar een kandidaat met werkervaring in een leidinggevende functie binnen de schoonmaak branche. Wat neem je nog meer mee?

  • Je kunt goed medewerkers motiveren en je bent een echte teamplayer;
  • Tegelijkertijd kun je prima prioriteiten stellen;
  • Je bent beschikbaar op flexibele tijden;
  • Je hebt werkervaring in een functie waarbij je klantcontact hebt gehad;
  • Je werkt zelfstandig, punctueel en discreet.

Wat bieden wij?

 

Wanneer jij kiest voor een loopbaan bij Sodexo, kies je voor een internationale organisatie die de integrale facilitaire en technische dienstverlening levert voor tal van toonaangevende bedrijven. We bieden je alle mogelijkheden om jouw kennis te ontwikkelen en helpen jou om continue het beste uit jezelf te halen.

Naast een professionele organisatie waarin persoonlijke groei voorop staat, bieden wij natuurlijk ook een aantrekkelijk arbeidsvoorwaardenpakket:

  • Contract voor 37,5 uur per week;
  • Werktijden liggen van maandag t/m zondag tussen 06.00 en 22.00 uur; 
  • Vanaf 21 jaar ligt het salaris tussen de € 13,36 en € 15,28 bruto per uur, afhankelijk van ervaring. Onder de 21 jaar ligt het salaris tussen de € 10,69 en € 13,36 bruto per uur, afhankelijk van leeftijd en ervaring;
  • Accepteer je deze baan voor 1 oktober, dan ontvang jij na het succesvol doorlopen van je proefperiode een tekenbonus van bruto €500. Word je eerste contract verlengd? Dan ontvang je een extra bruto bonus van €500;
  • Reiskostenregeling conform cao;
  • Je vakantiedagen bouw je op aan de hand van de gewerkte uren;
  • Een collectieve zorgverzekering;
  • Diverse trainingen;
  • Goede doorgroeimogelijkheden.

 

 

Vacaturekenmerken

Als je al eerder hebt gesolliciteerd bij Sodexo, log dan eerst in via Inloggen rechts bovenaan de pagina.

Als je al eerder hebt gesolliciteerd bij Sodexo, log dan eerst in via Inloggen rechts bovenaan de pagina.

 

Sollicitatieprocedure


1. Je solliciteert op
deze website

 

 


2. Je krijgt een
digitale screening


3. Je komt op je
eerste gesprek


4. Je komt op je
tweede gesprek


5. We doen je een
goed bod


6. Hoera! Welkom bij
Sodexo!